صفحه اصلی شهدا و جانبازان وصایای ماندگار وصيت نامه شهيد احمد علي كاظمي
وصيت نامه شهيد احمد علي كاظمي مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط رضا اتابکی   
دوشنبه ، 28 آذر 1390 ، 18:47

به نام الله پاسدار حرمت خون پاك شهيدان

وصيت نامه شهيد احمد علي كاظمي

 

 

كل نفس دائقه الموت                               قرآن كريم                                                     

همانا بايد مزه ي مرگ را چشيد

سلام بر حضرت مهدي و نايبش امام خميني و سلام بر شهيدان اسلام و سلام بر خانواده آنها و سلام بر مفقودين و اسراي در بند صدام كافر، اينجانب احمد علي كاظمي فرزند محمد علي چند كلمه اي عنوان وصيت نامه مينويسم چون در ايران انقلاب اسلامي به رهبري امام خميني پيروز شد شرق و غرب به مخالفت بر آمدند و صدام كافر را به تجاوز به مملكت اسلامي ما نمودند و اسلام در برابر كيفر قرار گرفت و جنگ بين اسلام و كفر ميباشد و من خودم را د ر برابر اسلام مسئول دانستم و به دستورحضرت امام خميني  عازم نبرد ميان حق و باطل قرار دادم كه تاشايد خدمتي به اسلام كرده باشم و به نداي امام خميني جواب بگويم كه از زبان فرزندش امام حسين بيرون آمد و فرموده اسلام در خطر است و بدانيدكو كورانه نيامده ام بلكه خط خودم را شناخته ام و خط من خط انبياء و شهدا است و اي منافقين كور دل بدانيد اگر ما را قطعه قطعه كنيد هراز عضو عضو بدن ما نداي الله اكبر و خميني رهبر بلند ميشود  در قرآن آمده است آن ها گوش دارند ولي نمي شنوند چشم دارند ولي  نمي بينند .

اي طرفداران شرق و غرب ما زندگي با شما را ننگ مي دانيم و مردن در جبهه ها را سعادت .ما شهادت را اول زندگي مي دانيم و دنيا را فاني و بي بقا .

اي خداي مهربان تو مرا ياري كردي كه به جبهه بيايم و تو مرا از خواب غفلت بيدار كردي و من هر چه دارم از تو دارم.

هر كس كه تو را شناخت جان را چه كند                                        فرزند و عيال و خانمان را چه كند

ديوانه كني هر دو جهانش بخشي                                                   ديوانه ي تو هر دو جهان را چه كند

اي پدر ومادرم نگوئيد كه بي آرزو فرزندم رفته، من به آرزوي خود رسيدم و آن شهادت در راه خداست. مادر مهربانم تو برايم زحمتها كشيدي و از شيره جان مرا پروريدي . حلالم نماء ، برايم طلب خير كن. گريه نكن كه منافقين خوشحال شوند. گريه اگر ميكني براي امام حسين(ع) باشد. ميخواهم صبر داشته مثل زينب كبري در كربلا باشي. و پدرم تو هم مرا ببخش و از خدا ميخواهم صبر و بردباري به تو عنايت كند. اي برادرانم خواهشمندم خط مرا فراموش نكنيد و سنگر تقوا را پيشه كنيد و از قوم و خويشان مي خواهم حلالم كنند. راه سرخ حسيني را فراموش نكنيد و آرزو داشتم زيارت كربلا بروم و ديگر آرزويم اين بود كه در ركاب امامان خدمت بنمايم.

 

احمد علي كاظمي

27/11/1363

خط من خط انبياء و شهدا است اي برادرانم خواهشمندم خط مرا فراموش نكنيد و سنگر تقوا را پيشه كنيد به دستورحضرت امام خميني(ره) عازم نبرد ميان حق و باطل قرار گشتم كه تاشايد خدمتي به اسلام كرده باشم اي طرفداران شرق و غرب ما زندگي با شما را ننگ مي دانيم و مردن در جبهه ها را سعادت .ما شهادت را اول زندگي مي دانيم و دنيا را فاني و بي بقا . اي منافقين كور دل بدانيد اگر ما را قطعه قطعه كنيد از هر عضو بدن ما نداي الله اكبر و خميني رهبر بلند ميشود.

آن كس كه تو را شناخت جان را چه كند *** فرزند و عيال و خانمان را چه كند

   ديوانه كني هر دو جهانش بخشي *** ديوانه تو هر دو جهان را چه كند

از قوم و خويشانم مي خواهم مرا حلال كنند و خط سرخ خميني را فراموش نكنند و آرزو داشتم زيارت كربلا بروم ديگر آرزويم اين بود كه در ركاب امام زمان(عج) خدمت نمايم               (هزار حنجره آوازه صفحه 143)

اين هزار خوش آوا سرانجام بتاريخ 24 اسفند ماه سال 1363 در عمليات بدر در شرق دجله جامه فنا درانداخت و باده بقا از سرچشمه دجله وصل لبريز نمود و چون عباس حسين چشم شهلايش به عشق مولايش حسين از آب دجله سيراب گرديد قلب دجله از شرحه شرحه خونش خوناب.

تو به سر منزل بقا رفتي *** محضر شاه كربلا رفتي

گرچه با پا به كربلا نشدي *** با سر عشق بر منا رفتي

شهد نوشين حق هنياً لك *** به ثريا  تو از سرا رفتي

قلب خونين آريانا را *** به گرفتي و نينوا رفتي

نظر ها
افزودن جدید جستجو
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."