صفحه اصلی شهدا و جانبازان وصایای ماندگار وصیت نامه شهید اسد الله محمودی
وصیت نامه شهید اسد الله محمودی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط رضا اتابکی   
دوشنبه ، 28 آذر 1390 ، 18:24

به نام الله پاسدار حرمت خون پاك شهيدان

وصيت نامه شهيد اسدالله محمودي

 

"ان الذين آمنو و عملو الصالحات سيجلهم الرحمن ودا"

براستي كسانيكه ايمان آورده و اعمال نيك انجام داده ايد بزودي خداوند مهربان براي آنها دوستي قرار دهد و اين دوستي يكي از هدايايمعنويت است."

با درود فراوان به رهبر كبير انقلاب اسلامي.

اي خدائيكه ما را هستي بخشيدي و به ما رحمت عطا كردي ، اي معبود من ، اي پروردگار عزيز من گناه كار را ببخش و مرا بپذير و لياقت شهادت در راه خودت را نصيب من كن، بار پروردگارا امام امت ما را روح خودت را كه هر چه ملت  شهيد پرور دارد از ان از آن مرد پير جماران دارد.

خدايا تا انقلاب مهدي او را زنده نگه دار، اي امام عزيز، اي روح خدا از شما در خواستي دارم و ان اين است كه در روز قيامت ما را شفاعت كني، و اما سخني با ملت عزيز ، كه من لياقت گفتن حرفي را با اين امت شهيد پرور ندارم، سخن من به عنوان يك برادر كوچك شما اين است كه كمي فكر كنيد كه ما ملت چه بوديم و حال چه هستيم اما اين دست خداوند كه از آستين روح خدا خميني بت شكن بيرون آمد و ما را از تحت سلطه ستم و استعمار طاغوت بدر آورد و به ما عزت بخشيد .

ملت شهيد پرور از شما مي خواهم كه در خط امام باشيد و قدر امام و رهبري آنرا بدانيد ، خداوند به ما نعمت خوبي اعطا كرده است بايد شكرگزار اين همه نعمت باشيم انشاءالله.

اما صحبتي هم با پدر و مادر و برادران و خواهرانم دارم ، اميدوارم مرا ببخشيد كه نتوانستم فرزند و برادر خوبي براي شما باشم و از مادر عزيزم خواهش ميكنم كه اگر من شهيد شدم درشهادت من گريه نكند مثل خواهرت زينب باش آن زني  كه حماسه آفريد و روز عاشورا را بياد بياور تا مرگ فرزندت را فراموش كني . از پدرم ميخواهم كه در شهادت من پيراهن سفيد بپوشد، از برادرانم ميخواهم كه در خط امام باشند كه اين خط راه مستقيم انبياء استف خطي است كه به انسانهاي آزاده و عزت ميدهد كه اين خط سرخ حسين(ع)است ، حسين(ع)كه باشهادت خود اسلام را آبياري كرد و اما صحبتي هم با همسرم دارم كه از ايشان ميخواهمكه پسرم مسلم و دخترم زهرا را يك مسلمان واقعي و در خط امام و حزب الله بار بياورد و از خودت مي خواهم زني باشي مثل زينب.

پيام خون من و تمامي شهيدان را برساني و در مرگ من گريه نكني چون روح من ناراحت و آزرده ميشود چون كه قلب دشمن منافق شاد ميشود ، زني باش محكم و استوار و بچه ها را يك انسان سالم به جامعه تحويل بده و به مسلم بگو كه در خط ولايت فقيه باشد و هميشه سخنان امام را براي خود الگو قرار دهد، امام عزيز ما ميگويد كه از دامن زن انسانها به معراج ميروند اميدوارم كه زني باشي كه امام گفت، سفارشي دوباره به پدر و مادر و همسر و فرزندان عزيزم راهي را كه كه من انتخاب كردم راهي است كه شهداي جنگ از خط سرخ خونين حسين (ع) آموختند.

در اين زمان كه كفار عراقي با پشتيباني شرق و غرب جنايتكار به حريم مسلمين تجاوز نموده و حال كه تمامي امت حزب الله به فرمان رهبر  كبيرشان به مقابله با مزدوران عراقي مشغول هستند و هر روز در جبهه هاي جنوب و غرب با ايثار خون خاطره شهداي كربلا را احياء ميكنند. بر هر فرد مسلمان واجب است و به هر طريق كه ميتوانند در نبرد سرنوشت ساز براي اسلام شركت كند شما پدر و مادر خانواده عزيزم بايد افتخار كنيد كه چنين فرزنداني تربيت كرديد تا در راه خداوند مبارزه كنند و هرگز ناراحت اين نباشيد كه چرا من شهيد شدم مخصوصا، مادرم بلكه افتخار كنيد كه من توانسته ام به هدف مقدسي كه داشتم برسم.

خدايا، خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار.                                اسدالله محمودي

22/4/1362

نظر ها
افزودن جدید جستجو
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."