صفحه اصلی شهدا و جانبازان وصایای ماندگار وصیت نامه شهید ابوالفضل عاشوری
وصیت نامه شهید ابوالفضل عاشوری مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت   
شنبه ، 27 فروردين 1390 ، 17:14

ای مردم رنج کشیده و ای مسئولین متعهد که عهدار مملکت هستید از شما می خواهم که همیشه پشتیبان اسلام و قرآن و رهبر باشید و چنانکه امام فرمود مستضعفین باید باهم متحد باشند تا بتوانند بر مستکبرین غلبه کند و ضالمین را از صحنه روزگار ریشه کن کنند.

به نام الله پاسدار حرمت خون پاك شهيدان

 

ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل ا... امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون

هرگز مپنداريد آنانكه در راه خدا كشته ميشوند مرده اند بلكه زنده اند نزد خدايشان روزي دارند.

درود خدا و پيامبرش به يگانه منجي عالم بشريت حضرت مهدي(عج) و نائب برحقش امام خميني و با سلام روان پاك شهداي فداي صدر اسلام تاكنون و آرزوي پيروزي نهايي براي رزمندگان اسلام هنگامي اين وصيت نامه را مي نويسم كه قلم را در سنگر علم و دانش بر زمين گذاشته ام و قلمي ديگر آن هم اسلحه رزم را بدست گرفته ام و مي دانم هنگامي وصيت نامه مرا مي خوانيد كه من در ميان شما نيستم خدايي را سپاس مي گويم كه مرا هدايت كرد تا در راه رسيدن به او و نزديكي به او آگاه تر شوم و در اين راه حركت كنم و كشته شوم سپاس مي گويم پروردگارم را كه راه چگونه زندگي كردن را به من آموخت تا توانستم راه چگونه مردن را ياد بگيرم و حركت كنم به سوي مرگ مرگي كه برايم افتخار است آن هم شهادت .

شهادت در ميدان نبردي كه  به پيروي از حسين(ع) و لبيك گويي به نداي حسين(ع) .

اي مردم اي همه اي هركس  كه به دين محمد و پيروانش همچون علي (ع) و حسين (ع) مومنيد به ياد آوريد روز عاشورا را كه امام حسين يكه و تنها فرياد مي زد (هل من ناصر ينصرني) آيا كسي است مرا ياري كند .

اين جمله براي روز حسين نبود زيرا حسين (ع) مي دانست كه كسي نيست ياريش كند بلكه اين سوال يك سوال از فرداي بشر و از همه ماست كه در جواب همان روز حسين بلند شويم فرياد بر آوريم لبيك يا ثارالله ومن ثاره .

با شما اي پدر و مادرم هرگز زحمات شما را فراموش نخواهم كرد و هميشه دعا گوي شما خواهم بود و توفيق شما  را از خداوند منان خواهانم و مي دانم شهادت من براي شما خيلي سخت است و صبر را پيشه كنيد كه مرگ هيچ نيست مگر پلي كه انسان را از ساحل سختي ها و دشواري ها به ساحل سعادت و كرامت  رهنمون سازد شما اي خواهرانم اي زينبان اين زمين همچون زينب باشيد در مرحله ي اول حجاب اسلامي را رعايت كنيد و پيام رسان خون برادرتان باشيدهمان طور كه زينب (ع) بعد از شهادت برادر و هفتادو دو تن از ياران با وفاي حسين (ع) برگي از تاريخ را ورق زد و نداي مظلوميت آن ها را به گوش جهانيان رسانيد و اگر زينب در آن زمان نبود خون حسين (ع) همچنان گنگ در تاريخ مي ماند.

 و اما برادران اسلحه ي از دست افتاده ي برادرتان را برداريد و راهش را ادامه دهيدو پشتيبان انقلاب باشيد و شما هم كلاسيهاي عزيزم مسئوليت بزرگي كه به دوش شما نهفته است در خواندن است چون همان قلمي كه در دستتان ميباشد خود نيزه ايست بر سينه ي آمريكا لذا بعد از مسئله درس جبهه يك وظيفه شرعي است و شما اي امت شهيد پرور روز امتحان رسيده است  مبادا فريب اين دنياي زود گذر و فاني را بخوريد و زياد از ياد خداوند غافل باشيد و تنها وصيت من به شما اين است كه امام را تنها نگذاريد و پشتيبان انقلاب باشيد.

                                                     يا ايها النفس المطمئنه ارجعي اليربك راضيه مرضيه
نظر ها
افزودن جدید جستجو
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 28 آذر 1390 ، 16:32