ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟
پستارسال شده در: چهارشنبه 30 مرداد 1398, 11:59 am 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 16 مرداد 1398, 8:39 am
پست ها :
3 پست
تشکر کرده اید:
0 مرتبه
تشکر شده:
0 مرتبه در 0 پست

محل تولد: تهران

آیا در برابر هزینه*های تبلیغاتی که می*کنید، مشتری جذب می*کنید؟ به طور مثال در یک فضای شلوغ مثل مترو تهران به تبلیغات شما نگاه می*کنند؟ آیا حمل و نصب مجدد تبلیغات در مکان*های متعدد برای شما کابوس شده است؟ تیرگی، خرابی و چشمک زدن بی‎هدف پشت لایت باکس به برند شما آسیب می*زند؟ مشتری*های بالقوه چگونه فکر می*کنند؟
قطعاً هر مدیر تبلیغات دوست دارد همراه با ترندهای جدید 2019 پیش برود و بهترین تبلیغات را برای شرکت خود انجام دهد تا هم رضایت مدیرعامل شرکت را جلب کند و هم از طرفی به هدف بازاریابی خود برسد.

برای ساخت لایت باکس فریم لس حرفه*ای باید به 3 اصل مهم توجه کنید:

  1. طرح لایت باکس

  2. فریم لایت باکس

  3. درخشش نور پشت لایت باکسبا استفاده از چاپ دیجیتال، امروزه طرح*های سفارشی مشتری را با دقت خیلی بالا چاپ می*کنند. طرحی که چاپ می*شود، واقعی است. همان ایده*ای است که عکاس ثبت کرده؛ همان رنگ*هایی است که گرافیست انتخاب کرده و همان کاری است که مورد پسند مشتری است.
چاپ دیجیتال تقریبا معایب موجود را برطرف کرده است. سرعت، هزینه، کیفیت و دقت چاپ بالا رفته است. اما دقت کنید که هر چاپ دیجیتال، نتیجه رضایت بخشی ندارد. کاغذ یا پارچه*ای که طرح روی آن نقش می*بندد، مهم*ترین فاکتور است.
بسته به نوع کاربری لایت باکس(فضای بیرونی یا فضای بسته)، طرح را روی مواد مختلفی چاپ می*کنند، که عمدتاً از پارچه استفاده می*کنند. پارچه*ها به دلیل بادوام بودن، خط برنداشتن، سایزبندی*های بسیار مناسب و همچنین قیمت مقرون به صرفه در چاپ دیجیتال مورد استفاده قرار می*گیرند.
فرآیندی که دستگاه*های پیشرفته انجام می*دهند همراه با حرارت و فشار است که معمولا این فرآیند را تصعید هم نام می*برند و نوع چاپ را با سابلیمیشن می*شناسند. این فرآیند باعث می*شود ماندگاری طرح روی پارچه بیشتر شود. به همین سبب این نوع چاپ به ترند بودن خود در آینده ادامه می*دهد.
بک لایت طلقی، بک لایت پارچه*ای و صفحه پلکسی از دیگر آیتم*هایی هستند که در لایت باکس*های دیگر استفاده می*شوند و لایت باکس*های مگنتی، لایت باکس*های کریستالی و لایت باکس*های اسنپی از این دسته می*باشند.

چه چیزی باعث شده لایت باکس فریم لس آلومینیومی در سال 2019 به ترند بودن خود ادامه دهد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، فریم لایت باکس سال*هاست در تنوع جنس، شکل و شبکه*ها مورد آزمایش قرار می*گیرد. آخرین کاری که مورد تایید و رضایت آژانس*های تبلیغاتی و متخصصان حوزه تبلیغات شد، طرح آلومینیومی فریم*هاست.

مزایای ساخت فریم لایت باکس با آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل سبک بودن، مقاوم بودن، طراحی آسان، قابلیت بازیافت و دیگر عوامل، بهترین گزینه برای ساخت فریم*هاست. بنابراین در ساخت لایت باکس فریم لس از آلومینیوم استفاده می*کنند اما این علت ترند بودن نیست. به علت استفاده انبوه از آلومینیوم در ساخت فریم*ها، نوعی بازار رقابتی به وجود آماده و شرکت*ها، پنل*ها و شبکه*های آلومینیومی بسیار کاربردی می*سازند.
شاید در نمایشگاه*ها، سازه*های نمایشگاهی حرفه*ای و زیبایی ببینید، که حاصل این کار چشمنواز و با سلیقه، شبکه*های آلومینیومی هستند. فریم لس بودن لایت باکس*های آلومینیومی دلیلی دیگر برای این انتخاب است. کم عرض بودن فریم، طرح، زیبایی و جلوه خاصی به کار می*دهد. بیدلیل نیست که در مکان*های مدرن، متروها، فرودگاه*های بین المللی و مراکز تجاری، لایت باکس فریم لس آلومینیومی نصب می*کنند.
نصب طرح روی فریم آلومینیومی لایت باکس خیلی آسان و سریع صورت می*گیرد. از این رو، شرکت*هایی که تبلیغات و جشنواره*های ماهانه دارند از این طرح استفاده می*کنند و در هزینه*های تبلیغاتی خود صرفهجویی می*کنند.
وزن سبک آلومینیوم حمل آن را آسان کرده است. جایگزین قبلی این فریم*ها چوب و آهن بود. در گذشته به علت ارزان بودن از آهن و آلیاژهای دیگر آن استفاده می*کردند. ولی حمل و نقل و نصب آهن منطقی نبود. زودتر زنگ می*زد و هزینه*های رنگ کاری هم به همراه داشت. در صورتی که امروزه با توسعه دستگاه*های برش حرفه*ای، ورقه*های آلومینیوم را خیلی ظریف می*سازند و هزینه خرید آن را ممکن میسازد. گفتنی است، استفاده از چوب برای فریم لایت باکس مدت*هاست کنار گذاشته شده است و فقط در برخی از قهوه خانه*ها با دکوراسیون سنتی و الهام گرفته از خانه*های چوبی از آن استفاده می*کنند.

نور مورد استفاده در لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟

اخیرا در نورپردازی پشت لایت باکس از دو نوع تکنولوژِی استفاده می*کنند. COB LED و SMD LED 
عمدتاً در انتخاب نور مناسب، 3 فاکتور مصرف برق، عمر چراغ، نوردهی مناسب حائز اهمیت است. در مقایسه این دو نسل از LED ها به این نتیجه می*رسیم که هر دو برای استفاده در لایت باکس مناسب هستند. اما اندازه این چراغ و نوع شبکه*هایی که برای استفاده زیر لایت باکس قرار می*گیرد، در هزینه برق مصرفی تاثیر زیادی دارد که آن هم با آزمایش بدست می*آید
از این رو شرکت*های ساخت لایت باکس تلاش می*کنند، با به کارگیری تعداد و تراکم استاندارد لامپ یا دیود LED ضمن نورپردازی مناسب، در مصرف انرژی نیز صرفهجویی کنند.
هر دو تکنولوژی از عمر بسیار زیاد برخوردار هستند. دمای محیط و تنظیمات مربوط به میزان درخشش در عمر آن تاثیر دارد. که در کاربری لایت باکس باید به این موارد توجه ویژهای شود.

لایت باکس فریم لس آلومینیومی چگونه ساخته می*شود؟

لایت باکس فریم لس آلومینیومی از ترکیب طرح چاپ شده (با روش سابلیمیشن)، فریم آلومینیومی و نور LED ساخته می*شود.

منبع: ساخت لایت باکس در خانه طراحان سامبالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
 موضوع پست: Re: لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟
پستارسال شده در: پنج شنبه 30 بهمن 1399, 2:16 pm 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 16 مرداد 1398, 8:39 am
پست ها :
3 پست
تشکر کرده اید:
0 مرتبه
تشکر شده:
0 مرتبه در 0 پست

محل تولد: تهران

اگر به دنبال روش جدید و روشنی برای به نمایش گذاشتن نام تجاری خود هستید ،لایت باکس فریم لس آلومینیومی جلوه ای عالی ایجاد می کند. ما قادر به چاپ مارک و تصویر شما روی پارچه با رنگ خیره کننده و جزئیات شگفت انگیز در اندازه های بسیار بزرگ هستیم - حداکثر 16 فوت قد بلند x به معنای واقعی کل هر طول. قسمت خوب لایت باکس فریم لس پارچه ای این است که بسته به نحوه استفاده از آنها می توان اندازه آنها را سفارشی کرد و یا اجاره کرد یا فروخت.

تصاویر پارچه ای شما مانند تصاویر با تناوب پیوسته است ، با جزئیات فریبنده رنگ رنگ فرعی با استفاده از 6 نقطه متغیر پیکولیتر چاپ می شود. ما با نور پس زمینه ارائه با جعبه های نور LED سفارشی ، به نمایشگرها قدرت واقعی می دهیم. این جعبه های نور منحصر به فرد از همان چراغ های LED جلب توجه کننده و جسورانه وسایل نقلیه اضطراری استفاده می کنند. چراغ های LED پنج برابر بیشتر از لامپ های سنتی دوام می آورند ، بنابراین در صورت لزوم بازاریابی شما می تواند تا سالها همچنان درخشان باشد. لوازم لایت باکس ما از آلومینیوم براق ساخته شده اند ، می توانند یک یا دو طرفه باشند و بسیار کم مصرف هستند.

نمایشگرهای دارای نور پس زمینه پارچه نیز به شما کمک می کنند تا نگرانی های هزینه های شما را از نظر مثبت حفظ کنید. پارچه به راحتی نصب می شود و در صورت عدم استفاده می تواند جمع شود ، که این امر هزینه حمل و نقل و ذخیره سازی شما را کاهش می دهد و ذخیره صفحه نمایش سبد شما را تا استفاده بعدی آسان می کند.

نمایشگرهای دارای نور پس زمینه Fabric Lightbox برای ویترین برند بعدی خود را مشاهده کنید.


 بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 


مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پرستاشاپ در طراحی سایت چیست

azadehsadeghi

0

392

يکشنبه 18 فروردین 1398, 8:03 am

azadehsadeghi نمایش آخرین ارسال

 


چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: بدون كاربران آنلاين


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO