ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: بوی محرم و حسین می آید.....
پستارسال شده در: يکشنبه 27 مهر 1393, 5:04 pm 
عضو پیشرفته
عضو پیشرفته
آفلاين
تاريخ عضويت:شنبه 22 تیر 1392, 12:45 pm
تشکر کرده اید:
1034 مرتبه

محل تولد: اراك-ميلاجرد

دلم عجیب سنگ شده بود و چشمانم خشکِ خشک. مدام طوف حرم می گشتم. از هر دری که ضریح دیده می شد نیم نگاهی می انداختم٬ اما هیچ خبری در دلم نبود.

به خودم بد و بیراه می گفتم که باز چه کرده ام که در سرزمین اشک٬ چشمه ی اشکم خشکیده است!

دلم نمی خواست اینگونه داخل حرم شوم...اما وقت هم که همیشگی نبود. به سرعت می گذشت...

خسته شدم. پشت در یکی از درهای اصلی نشستم. حرم خلوت بود.  سرم را گذاشتم روی سُفت آهنی دم در.

گفتم آقا شما طعم شرمندگی را چشیده ای... همان وقت که آب ِ مشک و اشک در هم آمیخت و بر زمین جاری شد... مگذار شرمنده باشم در حضور شما و اربابتان...برای حضور اشک می خواهم... رخصتم ده. سر بر نمی دارم تا دلم را بسوزانی. نمی دانم چقدر طول کشید اما سر که برداشتم ضریح را تار و مواج می دیدم.

باب الحوائج را از وقتی شناختم اینگونه یافتم که دست توسل را بی جواب فرود نمی آورد. خصوصا اگر آن خواسته نخ اتصالی با اربابش حسین علیه السلام داشته باشد. و گمانم تنها راه پیش روی این روزهای من مثل گذشته همین است.

این روزهایی که تنها حاصل زندگی ام گناه است و قلبی که ....از سنگ شده و پیش رویم روزهایی است که تسلایش تنها اشک است و با چنین حال وارد شدنی بر آن آه حسرت بر دل می نشاند...

کاش مرا هم به نزد خود می خواندی آقا. دلم التماس می خواهد تا آسمان آسمان ستاره به دیدگانم ببخشی . در دما دم روزهای ورود به ماه محرم برادرت حسین. دلم بار غمی حسینی می خواهد...

التماس دعا

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم v.gh به خاطر این پست تشکر کرده اند
milajerd.nikookary (دوشنبه 28 مهر 1393, 4:14 am), atabaki (دوشنبه 28 مهر 1393, 4:16 am), javad azizi (دوشنبه 28 مهر 1393, 5:15 pm), nigouel (سه شنبه 29 مهر 1393, 6:21 pm), maleki (چهارشنبه 30 مهر 1393, 5:02 pm)
 موضوع پست: Re: بوی محرم و حسین می آید.....
پستارسال شده در: دوشنبه 28 مهر 1393, 4:25 am 
ثبت نام کرده
ثبت نام کرده
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:يکشنبه 30 شهریور 1393, 3:42 am
تشکر کرده اید:
340 مرتبه

محل تولد: میلاجرد

این عید گذشت و خبر از یار نیامد   /  بر زخم دل فاطمه غمخوار نیامد

چند روز دگر مانده که با ناله بگوییم  /  ای اهل حرم میرو علمدار نیامد

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم milajerd.nikookary به خاطر این پست تشکر کرده اند
atabaki (دوشنبه 28 مهر 1393, 4:29 am), javad azizi (دوشنبه 28 مهر 1393, 5:15 pm), nigouel (سه شنبه 29 مهر 1393, 6:21 pm), maleki (چهارشنبه 30 مهر 1393, 5:01 pm)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO