ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: 9الی 15اسفندماه هفته فرهنگی شهرستان وبخش میلاجرد
پستارسال شده در: دوشنبه 27 بهمن 1393, 4:54 pm 
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:شنبه 25 مرداد 1393, 1:58 pm
تشکر کرده اید:
228 مرتبه

محل تولد: میلاجرد

اتابکی بخشدارمیلاجرد از آغاز هفته فرهنگی شهرستان کمیجان از 9الی15اسفندماه خبر داد و گفت: بیش از 100 برنامه متنوع اجرایی، نمایشی و آیینی در این هفته دربخش میلاجرد اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی بخشداری میلاجرد:اتابکی افزود: کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی در راستای اهداف سال فرهنگ و اقتصاد با مدیریت جهادی تقویم برگزاری هفته فرهنگی شهرستانهای استان مرکزی را تدوین کرده که از9تا 15اسفند ماه جاری مربوط به شهرستان کمیجان است.

بخشدارمیلاجردگفت: برنامه های اجرا شده در این هفته بایدبامشارکت کلیه مدیران واستفاده ازظرفیتهای مختلف به شکل بسیار عالی باشد.

ایشان افزود: شهرمیلاجرد علیرغم وجود محرومیت ها به عنوان دیارکهن دارای غنای فرهنگی فراوان و ظرفیت های بسیاری در این حوزه است که در هفته فرهنگی باید این ظرفیت ها شناسانده شود.

وی توضیح داد: تقارن هفته فرهنگی با ایام فاطمیه بهترین فرصت برای معرفی یکی از جلوه های برجسته کشوری فرهنگ شهرمیلاجرد در حوزه مذهبی یعنی تعزیه است و معرفی ابعاد این هنر آیینی به بهترین شکل در برنامه های هفته فرهنگی گنجانده شده است.

اتابکی توضیح داد: برنامه های هفته فرهنگی دربخش میلاجرددرحوزه های مختلف نظیر همایشهای نشاط اجتماعی،هنرهای تجسمی، ایثار و شهادت، برجسته های هنر دستی ، رسومات و آیین های محلی، سوغات ، نواها و اعتقادات برنامه ریزی شده و این محورها برای تمامی اقشار با جلوه های متنوع در این هفته جریان خواهد داشت.

وی بیان کرد: رسانه ملی نیز در این هفته ظرفیت های فرهنگی را در دو بخش استانی و کشوری بر روی آنتن خواهد بردکه تلاشمان این است تاازاین ظرفیت نهایت استفاده راجهت معرفی شهروبخش میلاجردانجام دهیم.

اتابکی گفت:رونمایی از یک مشت خاک هنر مربوط به استادعیسی خان بهادری باحضور استاندارمرکزی،برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی و هنری،عفاف وحجاب،کتاب دردانشگاه پیام نور، همایش پیاده روی خانوادگی،جشنواره پخت غذابا شرکت کلیه روستاها درمیلاجرد،مسابقات اسب سواری وطناب کشی با مشارکت کلیه روستاها درمیلاجرد،برگزاری جشن تکلیف،محفل انس باقران،عزاداری حضرت زهرا وحضور سخنران مطرح کشوری،دعای کمیل،دعای ندبه،شب شعر،دیدارباخانواده شهدا،معرفی شهیدشاخص شهرستان شهیدحسن عزیزی،گلباران غبورشهدا،پروازبادبادکها،عضویت رایگان مردم درکتابخانه،گفتمان دینی درودارس،کرسیهای آزاداندیشی دانشجویی ،پیاده روی خانوادگی درروستاها،روز هنر درمدارس،جشن درختکاری،جشن نیکوکاری ،نمایش فیلم،افتتاح برخی پروژ ههای عمرانی وفرهنگی،دعوت ازنخبگان میلاجرد جهت شرکت درهمایش نخبگان شهرستان باحضور استاندارمرکزی،اجرای طرح ویزیت رایگان دربرخی روستاها،ارسال پیامکهای آموزشی،برگزاری دوره های آموزشی مهارتهای زندگی  وغیره ازبرنامه هایی است که دراین هفته برگزارخواهدشد.

تهیه مستندازروستاهای طرلان ،سیجان وفامرین وقلعه تپه میلاجردومعرفی جاذبه های گردشگری وتاریخی بخش درمدارس متوسطه وتهیه گزارش توسط رادیو استان ازکلیه روستاها ومصاحبه بامردم ومعرفی روستاها وشهرمیلاجرددرطول هفته ازدیگربرنامه های این هفته می باشد.

به دلیل اعتراض برخی شهروندان متدین میلاجرد برنامه موسیقی سنتی از برنامه ها حذف گردید.

آخرين ويرايش توسط bakhshdari milajerd on سه شنبه 5 اسفند 1393, 6:36 pm, ويرايش شده در 2.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم bakhshdari milajerd به خاطر این پست تشکر کرده اند
h.karami (دوشنبه 27 بهمن 1393, 5:31 pm), atabaki (سه شنبه 28 بهمن 1393, 4:24 am), maleki (سه شنبه 28 بهمن 1393, 1:23 pm), amir hosein (جمعه 1 اسفند 1393, 8:16 am), akbarabadi (جمعه 1 اسفند 1393, 12:34 pm), v.gh (يکشنبه 3 اسفند 1393, 7:33 am), پایگاه حضرت ابوالفضل (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 7:33 am), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am)
 موضوع پست: Re: 9الی 15اسفندماه هفته فرهنگی شهرستان وبخش میلاجرد
پستارسال شده در: جمعه 1 اسفند 1393, 8:16 am 
عضو جدید
عضو  جدید
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 28 آبان 1393, 4:46 pm
تشکر کرده اید:
80 مرتبه

محل تولد: milajerd

فکربنا به گفته بخشدارمحترم برنامه های خوبی برای هفته فرهنگی میلاجرددرنظرگرفته شده امیدواریم پوشش خبری خوبی داشته باشه مخصوصا مسابقات اسب سواری وجشنواره غذاکه فکرکنم استقبال خوبی بشه

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم amir hosein به خاطر این پست تشکر کرده اند
atabaki (جمعه 1 اسفند 1393, 9:18 am), akbarabadi (جمعه 1 اسفند 1393, 12:34 pm), bakhshdari milajerd (شنبه 2 اسفند 1393, 4:21 pm), v.gh (يکشنبه 3 اسفند 1393, 7:33 am), پایگاه حضرت ابوالفضل (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 7:33 am), h.karami (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 8:40 pm), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am)
پستارسال شده در: چهارشنبه 6 اسفند 1393, 4:26 am 
عضو جدید
عضو  جدید
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
80 مرتبه

یه سئوال چراموسیقی سنتی ومحلی حذف شد مگه ایرادی داشت؟پس نشاط وشادابی دیگرشهروندان چی

بالا
پایگاه حضرت ابوالفضل (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 7:34 am), atabaki (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 11:42 am), v.gh (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 2:08 pm), h.karami (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 8:40 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:15 pm), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am)
پستارسال شده در: چهارشنبه 6 اسفند 1393, 2:09 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 8:23 am
تشکر کرده اید:
14441 مرتبه

محل تولد: جهان هستی

بنده یکی از مخالفین برگزاری این برنامه بودم و هر چه در توانم داشتم با مسئولین صحبت کردم که این برنامه اجرا نشه.

اگه این برنامه مناسب هستش ما دو دستی تقدیم کمیجانی های عزیز میکنیم.

اما افسوس نه با دهان پر میتوان صحبت کرد و نه با دلی پر از درد!!!!

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم maleki به خاطر این پست تشکر کرده اند
h.karami (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 8:40 pm), hossein.gh (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 5:26 am), پایگاه حضرت ابوالفضل (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 3:58 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:15 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:03 am), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am), reza (يکشنبه 2 فروردین 1394, 2:34 pm)
پستارسال شده در: چهارشنبه 6 اسفند 1393, 2:56 pm 
عضو جدید
عضو  جدید
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
80 مرتبه

چراکمیجان.شمااصلادرجریان امورهستی که نظرمیدهیدبرنامه درمیلاجردبرگزارمیشودکم عوام فریبی کنیددوستان به اصطلاح متدین بزارن برنامه های شادبرامردم اجراشوددرضمن فقط موسیقی کنسل شده دوست عزیز وسخنگوی شوراچون بخشداری این برنامه هارااعلام کرده مخالفیدوگرنه براشورابوددست وپا میشکستید

بالا
h.karami (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 8:41 pm), پایگاه حضرت ابوالفضل (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 3:58 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:15 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:03 am), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am)
پستارسال شده در: چهارشنبه 6 اسفند 1393, 3:42 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
14441 مرتبه

دوست عزیز بنده سخنگوی شورا نیستم چرا چنین برداشتی میکنید؟

در جریان امور هم هستم یه همایش پیاده روی خانوادگی هست که به پخش موسیقی و رقص تموم میشه.

شما هم در مورد نظر بنده کامل متوجه نشدید بنده اطلاع دارم که این برنامه در میلاجرد قراره اجرا بشه  و گفتم اگه برنامه ی خوب و جالبی هستش بذارید چنین برنامه ها رو کمیجانی ها اجرا کنند نه در شهر میلاجرد و در همین راستا با آقای غلامحسینی رئیس حوزه ی شهدای شهر میلاجرد (سپاه) و جمعی از خادمین مسجد جمکران و مسئول هیئت های مجمع الذاکرین ، انصارالحسین (ع)، انصارالمهدی (ع) ، مخلصین سیدالشهدا (ع) ، حضرت ابوالفضل (ع) ، سادات الحسین (ع) و .... صحبت کردم که این برنامه به دلیل نزدیکی ایام فاطمیه و ... در شهر میلاجرد اجرا نشه.

همیشه طرف حق بودم و از گروهی هم جانب داری نکردم.

بالا
h.karami (چهارشنبه 6 اسفند 1393, 8:41 pm), hossein.gh (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 5:26 am), پایگاه حضرت ابوالفضل (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 3:57 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:15 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:03 am), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am), reza (يکشنبه 2 فروردین 1394, 2:34 pm)
پستارسال شده در: پنج شنبه 7 اسفند 1393, 3:34 pm 
عضو جدید
عضو  جدید
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
80 مرتبه

اقای ملکی شماچیکاره هستیدکه ازطرف 10هزارنفرجمعیت سخن میگیدشما چرایارششم شوراشدیدوموجب ایجاداختلاف بین شورا ودیگرمسئولین میشوید.عزیزمن به جای ایجاد اختلاف نظرهای سازنده وراه گشابدید.

مردم وجوانان برنامه شادمیخوان برادر من عزاداری وسوگواری سرجای خود برنامه شادهم سرجای خود.درضمن من از اقای غلامحسینی رئیس اداره ورزش پرسیدم این گروه موسیقی روز یکشنبه درکمیجان برنامه داردوسه شنبه درمیلاجرد.پس درکمیجان هم برنامه دارن

بالا
پایگاه حضرت ابوالفضل (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 3:57 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:14 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:04 am), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am)
پستارسال شده در: پنج شنبه 7 اسفند 1393, 3:56 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
14441 مرتبه

دوست عزیز بنده از طرف خودم سخنم گفتم و دوس دارم یار ششم شورا باشم و چون خودم دوس دارم پس بنابراین به شما مربوط نمیشه پس دخالت نکنید.

شما هم حامی بخشدار هستید و هر پستی که بخشدار محترم قرار میدن سریع ON  میشید و تشکر و نظر میدید مگر تا کنون به شما گفتم که چنین کاری نکنید؟؟؟؟ پس شما هم نمیتونید در کارهای بنده دخالت کنید.

بنده خودم خدمت آقای اتابکی بخشدار محترم شهر هم رسیدم و بعضی از موضوعات رو به صورت حضوری بهشون گفتم جلسه ی خیلی خوبی هم بود.

و اینکه بنده مخالف بودم اگر دیگر مسئولین هیئت ها و آقای غلامحسینی مسئول سپاه میلاجرد رقبتی به انجام چنین کاری داشت پس بنابراین با نظر بنده مخالف میشدن نه موافق!!!!!!!!!!

بالا
پایگاه حضرت ابوالفضل (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:02 pm), h.karami (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 5:46 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:14 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:04 am), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am), reza (يکشنبه 2 فروردین 1394, 2:34 pm)
پستارسال شده در: پنج شنبه 7 اسفند 1393, 4:05 pm 
عضو سایت
عضو سایت
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:سه شنبه 27 آبان 1393, 3:50 am
تشکر کرده اید:
998 مرتبه

محل تولد: میلاجرد

ادامه دارکرن این مبحث ها مطمئناً  جای بدی خواهد کشید

لطفاً .....رعایت کنید.

اسم تالار « تالار گفتمان » است نه چیز دیگ     پس.....!!!

البته به نظر شخصه من

////

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم پایگاه حضرت ابوالفضل به خاطر این پست تشکر کرده اند
h.karami (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 5:38 pm), akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:14 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:04 am), kiarash (جمعه 8 اسفند 1393, 9:51 pm), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am)
پستارسال شده در: پنج شنبه 7 اسفند 1393, 5:35 pm 
کاربر کارآمد
کاربر کارآمد
آفلاين
تاريخ عضويت:يکشنبه 14 دی 1393, 1:39 pm
تشکر کرده اید:
2543 مرتبه

محل تولد: ‏‏‏میلاجـــــــــــــــــــرد‏

من بعنوان یک شهروند مخالفت خود را با اجرای برنامه ای با مضمون رقص و پایکوبی و موسیقی در این ایام که مصادف با ایام فاطمیه نیز هست اعلام میکنم و اگر چنین برنامه ای باشد حاضر نخواهم شد و مطمعنم که هیچ کدام از جوانان میلاجرد حضرت فاطمه (س) را به چند دقیقه گوش دادن موسیقی و گناه نمیفروشند  چه برسد به این که تقاضای برنامه شاد داشته باشند( قابل توجه امیر حسین)

به نظر من   در این برهه حساس  برهنگی فرهنگی  بهتر از داشتن این چنین هفته فرهنگی ای است

اگر چنین برنامه ای اتفاق بیفتد فقط زشت شدن بانی کار را در پی خواهد داشت    ولا غیر

اما درسـت وقتــی که یــاد می گیــریم بـــدون آنهـا زندگــــی کنیـم !

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي  
کاربران زیر از شما کاربر محترم h.karami به خاطر این پست تشکر کرده اند
akbarabadi (پنج شنبه 7 اسفند 1393, 9:13 pm), v.gh (جمعه 8 اسفند 1393, 7:04 am), kiarash (جمعه 8 اسفند 1393, 9:51 pm), atinegar (يکشنبه 10 اسفند 1393, 7:25 am), heyyou (سه شنبه 12 اسفند 1393, 6:54 pm)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. سردار علیزاده ومسئولین شهرستان وبخش با خانواده شهید علی محمودی دیدار کرد

bakhshdari milajerd

0

775

جمعه 6 آذر 1394, 5:43 pm

bakhshdari milajerd نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. حسن بیگی:هفته فرهنگی شهرستانهای استان مرکزی فرصت نقد عملکردها است

bakhshdari milajerd

0

716

پنج شنبه 14 اسفند 1393, 6:00 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بازدید بخشدار میلاجرد از کانون فرهنگی و اجتماعی بانوان میلاجرد

bakhshdari milajerd

0

881

يکشنبه 2 فروردین 1394, 8:23 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. جشنواره فرهنگی و ورزشی ژیمیناستیک و بانوان در شهر میلاجرد برگزار شد

bakhshdari milajerd

0

801

پنج شنبه 7 آبان 1394, 6:26 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بخشدارمیلاجردخبر داد افتتاح بیش از 30 پروژه عمرانی فرهنگی واقتصادی در دهه فجر امسال دربخش میلاجرد

bakhshdari milajerd

1

929

يکشنبه 12 بهمن 1393, 3:00 pm

farzam نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO