ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: انجام خدمات سنگ سابی و کفسابی در سراسر تهران
پستارسال شده در: جمعه 24 خرداد 1398, 11:21 am 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:جمعه 24 خرداد 1398, 11:19 am
تشکر کرده اید:
0 مرتبه

محل تولد: مشهد

کف سابی مهم نیست که چه سازنده سنگ سابی به شما در مورد کف آن سیستم سنگسابی قفل انعطاف پذیر کف سابی گفته شده است، مگر اینکه شما کفپوش لمینیت مخصوص ضد آب را با لبه های واکس خریداری کرده باشید، من هرگز توصیه نمی کنم از یک رشته یا مگس اسفنجی در کف لمینیت استفاده کنم. نگهدارنده در دفتر ما در پکن، یک رشته شستشوی سنگسابی رطوبت رطوبتی سنگسابی  را استفاده کرد و کف پوش تنها پس از دو سال استفاده، پیچیده می شود.

انجام اصولی و درست خدمات کفسابی و سنگ سابی

به پایین این صفحه بروید تا خواندن و انجام کارهای من برای مراقبت از کف لمینیت، به علاوه راهنمایی های پاداش برای از بین بردن سنگسابی لکه های عجیب و غریب یا نشانه های خیره کننده. 3 بهترین راه برای شروع کف سابی هیچ راهی عالی برای انجام کاری وجود ندارد، چرا که من قصد دارم آن را به شما بسپارم تا بدانند که چگونه میوه های بزرگ گرد و غبار را می گیرید و علف های هرز مو را از کف خارج می کنند.

کفسابی سنگ

سنگسابیو کفسابی هر کسی روشی شخصی خود را دارد و اگر شما شادتر باشید، کارهای خاصی انجام دهید سنگ سابی و سپس به آن بچسبید. در اینجا 3 بهترین روش برای خلاص شدن از چیزهای بزرگ قبل از اینکه شما شروع به تمیز کردن آب کنید. من با سریع ترین روش شروع کرده ام و با کمترین سرعت به پایان رسید. روی زمین روی یک خلاء اجرا کنید. اطمینان حاصل کنید که روی تنظیمات کف چوب تنظیم شده است.

چرا انجام خدمات سنگ سابی اینقدر اهمیت پیدا کرده است؟

کف سابی یا از مایعات میکرو فایبر (بدون آب) استفاده کنید تا تمام توده های بزرگ مو و گرد و غبار را به دست آورید. قبل از استفاده از یک پد میکرو فیبر برای تمیز کردن مرطوب، سنگ سابی می توانید باقی مانده ها را از بین ببرید و شستشو دهید یا گرد و غبار گرد و غبار خشک با یک جارو برقی نوع کفسابی.

سنگ سابی و کفسابی

سنگسابی نکته بالا  - بهتر است که جارو یا خلاء را در جهت که کف قرار داده شده است برای جمع آوری تمام سنگ سابی خاک بین شیارها به جای آن را به دام افتاده است. از خلاء با استفاده از یک نوار ضربه گیر استفاده نکنید زیرا می تواند کف لمینیت را خراشیده کند. اگر کف لمینیت شما دارای کف سابی سطوح براق و یا پیانو است، توصیه می کنم از جوشاندن خلاص شوید، فقط در سمت امن قرار بگیرید و از آن به جای # 2 یا # 3 شروع کنید. این به این دلیل است که حتی اگر شما خلاء را به تنظیمات کف چوب تنظیم کنید، هنوز هم می تواند کف را خراشیده و خراش روی سطوح براق و یا پیانو در نور بسیار واضح می شود.

فقط اضافه کردن آب فقط اضافه کردن آب اگر قبلا از مپ میکرو فایبر خود استفاده کرده اید کف سابی تا کف لامینت سنگسابی خشک شود، می توانید از آهک ها را به سطل آشغال بشویید، کف سابی شستشو دهید و یا دوباره جایگزین کنید یا پد میکروفایلر را با یک جایگزین جایگزین کنید. نکته بالا - خوب است که یک پد یدکی سنگ سابی یا دو پکیج داشته باشید، بنابراین شما همیشه باید یکی را انتخاب سنگسابی  کنید تا نشت اضطراری را از بین ببرد، در حالی که دیگران در شستشو دوچرخه سواری می کنند.

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. نحوه اجاره سوئیت مبله ارزان قیمت در تهران

seoface3

0

58

يکشنبه 9 تیر 1398, 2:33 am

seoface3 نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot], google [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO