ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: اطلاعات ضروری برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی
پستارسال شده در: پنج شنبه 9 فروردین 1397, 6:59 am 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:پنج شنبه 9 فروردین 1397, 6:23 am
پست ها :
4 پست
تشکر کرده اید:
0 مرتبه
تشکر شده:
0 مرتبه در 0 پست

محل تولد: تهران

اطلاعات ضروری برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی


آزمون نمونه دولتی برای مدارسی می باشد که از نظر آموزشی در جایگاه برتری نسبت به مدارس دولتی دارد. آزمون نمونه دولتی برای انتخاب بهترین دانش آموز جهت تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشد. آزمون مدارس نمونه دولتی به دلیل علاقه بیشتر دانش آموزان برای ثبت نام نمونه دولتی، نسبت به آزمون تیزهوشان شرکت کنندگان بیشتری را به خود اختصاص داده است. آزمون نمونه دولتی نهم برای دانش آموزانی می باشد که پایه نهم را گذرانده و می خواهند در پایه دهم شروع به تحصیل کنندو داوطلبان با شرکت در این آزمون خود را با داوطلبان دیگر و برترین های علمی می سنجند. و برای ورود به مدارس نمونه دولتی نهم کافیست در آزمون نمونه دولتی شرکت کرده و قبول شوید.با مطالعه ادامه مطلب می توانید از مواردی چون شرایط و زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 ، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 ،زمان برگزاری آزمون باخبر باشید.


زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98


ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی امسال تنها در پایه نهم به دهم از روز 28 فرورودین آغاز شده و تا 5 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. ثبت نام به صورت استانی و جداگانه توسط اموزش و پرورش مخصوص هر استان صورت می گیرد و توسط خود دانش آموز در سایت ثبت نام نمونه دولتی هر استان انجام می شود. نحوه ثبت نام هر استان با استان دیگر متفاوت است و اکثر استان ها به صورت اینترنتی و برخی حتی به صورت حضوری ثبت نام دانش آموزان (در مدرسه در حال تحصیل دانش آموز) را انجام می دهند.کلیه داوطلبان باید قبل از ثبت نام از تمامی شرایط مربوط به زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی آگاهی یابند که در صورت هر گونه اشکال و تردید در ثبت نام می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و یا در کانال تلگرامی ما عضو شوید.


شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98


ملاک  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 ز بین دانش آموزان پایه های ششم ابتدایی و نهم ابتدایی مجموع کل امتحان نهایی می باشد و بر خلاف مدارس عادی به دلیل امتیازات ویژه ای که در اختیار دانش آموزان قرار می دهد شرایطی برای ثبت نام داوطلبان در آزمون نمونه دولتی قرار می دهد که می توانند برای اطلاع کامل از شرایط آزمون دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس نمونه دولتی 98 – 97 مراجعه نمایند.داوطلبان توجه داشته باشید در سال های گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی در دو پایه صورت می گرفت اما در سال تحصیلی 97 - 98 فقط   ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم 97  انجام می پذیرد و ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم لغو شده است. شرایط ثبت نام دانش آموزان در آزمون نمونه دولتی در دو پایه نهم و ششم شامل {داشتن تابعیت ایرانی ( البته دانش آموزان غیر ایرانی هم می توانند تحت شرایط خاص در آزمون ثبت نام و شرکت کنند) ، اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی و پایه نهم ابتدایی ،کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا مقیاس خوب در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس نوبت اول برای دانش آموزان ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی ،کسب حداقل معدل 17 در پایه نهم برای دانش آموزان ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی} می باشد.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98


شرایط ثبت نام دانش آموزان نمونه دولتی ششم

  • داشتن تابعیت ایرانی ( البته دانش آموزان غیر ایرانی هم می توانند تحت شرایط خاص در آزمون ثبت نام و شرکت کنند)

  • اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی

  • ،کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا مقیاس خوب در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس نوبت اول برای دانش آموزان ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی


شرایط ثبت نام دانش آموزان نمونه دولتی نهم

  • داشتن تابعیت ایرانی ( البته دانش آموزان غیر ایرانی هم می توانند تحت شرایط خاص در آزمون ثبت نام و شرکت کنند)

  • اشتغال به تحصیل در پایه نهم ابتدایی

  • کسب حداقل معدل 17 در پایه نهم برای دانش آموزان ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی} می باشد.زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 - 98


در خصوص زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 97 – 98 لازم است به اطلاعتان برسانیم که در اواخر خرداد و یا اوایل تیر ماه برگزاری آزمون نمونه دولتی تنها در پایه نهم ابتدایی 97 – 98 صورت می گیرد.ضمن اینکه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی  2  الی 3 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان قرار می گیرد.سوالات آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی ماهیتی چهارگزینه ای دارد و به دانش آموزان 100 دقیقه زمان برای پاسخگویی به سوالات داده خواهد شد. علاقه مندان به شرکت در آزمون نمونه دولتی توجه داشته باشید باید چند روز قبل از برگزاری آزمون جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اقدام نمایید.برای آگاهی از  تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی 96 – 97 ،  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.


منابع آزمون نمونه دولتی 97 - 98


بیشتر دانش آموزان تمایل دارند در بهترین مدارس تحصیل کنند و در آینده موقعیت اجتماعی خوبی در جامعه داشته باشند. به همین دلیل یکی از انتخاب هایشان مدارس نمونه دولتی است.برای موفقیت در آزمون نمونه دولتی باید یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید در حالی که متاسفانه بیشتر دانش آموزان برنامه ریزی درستی برای درس خواندن ندارند. هنگام برنامه ریزی درسی حتما به ضرایب درس ها توجه کنید و نسبت به ضریب و اهمیت هر درس، برای آن درس برنامه ریزی کنید. توجه کنید که سوالات به صورتی تستی و چهار گزینه ای طرح می شود و تنها یک گزینه پاسخ درست می باشد. هر جواب درست 3 امتیاز مثبت، هر جواب غلط یک امتیاز منفی و بیش از یک گزینه را به عنوان جواب علامت بزنید نیز 1 امتیاز منفی برای شما منظور می شود. برای در دسترس داشتن مطالب بر روی لینک منابع آزمون نمونه دولتی نهم ،  دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون نمونه دولتی کلیک نمایید.


منابع آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم ابتدایی 


آموزش قرآن و هدیه های آسمانی10 سوالضریب 2
فارسی20 سوالضریب 2
مطالعات اجتماعی10 سوالضریب 1
علوم تجربی20 سوالضریب 2
ریاضی20 سوالضریب 3

 

منابع آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم ابتدایی 


پیام‌های آسمان10 سوالضریب 2
مطالعات اجتماعی10 سوالضریب 1
علوم تجربی20 سوالضریب 2
ریاضی20 سوالضریب 2
فارسی10 سوالضریب 2
حرفه و فن5 سوالضریب 1
عربی8 سوالضریب 1
زبان انگلیسی7 سوالضریب 1

 


.بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 


مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مشاوره برای ثبت نام آزمون تیزهوشان

fwpn20

0

167

پنج شنبه 9 فروردین 1397, 7:01 am

fwpn20 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. اسامي قبول شدگان نمونه دولتي

bhrprn

0

54

پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397, 7:11 am

bhrprn نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. 6 ویژگی برای یک وبسایت حرفه ای

maghz

0

18

پنج شنبه 3 خرداد 1397, 7:01 am

maghz نمایش آخرین ارسال

 


چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: google [bot]


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO