ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: بخند
پستارسال شده در: سه شنبه 18 تیر 1392, 8:05 am 
ثبت نام کرده
ثبت نام کرده
آفلاين
تاريخ عضويت:سه شنبه 18 تیر 1392, 8:01 am
تشکر کرده اید:
3 مرتبه

محل تولد: تهران

یکی روزه میگیره.5 دقیقه مونده به اذان روزشو میخوره می گن چرا این کارو کردی؟ میگه میخواستم به خدا ثابت کنم که میتونم بگیرم ولی نمی گیرم!!

غضنفر به پسرش میگه این جوری که تو داری درس میخونی آینده گوساله هم نمی شی. اصلا می دونی گوساله چیه؟بله پدر گوساله کسی که باباش گاو باشه.

به غضنفر میگن بابات به رحمت ایزدی پیوست.میگه رحمت ایزدی دیگه کیه؟میگن منظورمون اینه که دیار باقی شتافت.میگه دیار باقی دیگه کجاست؟می گن یعنی دار فانی را وداع گفت. میگه دار فانی دیگه چه جور جایه؟ می گن رخت از این دنیا بست. میگه منظورتونو نمی فهمم می گن:الاغ! بابای خرت مرد. می گه خر من که بابا نداشت!

یکی داشت واسه دیگری خالی می بست می گفت:من یه سگ دارم وقتی میاد خونه در میزنه ... دومی:مگه سگت کلید نداره؟

غضنفر ماشینش پنچر میشه...میره از لوله اگزوز فوت میکنه حیف نون داشته از آن جا رد می شده می گه:خره ... تا صبح هم فوت کنی لاستیکت باد نمیشه چون شیشه های ماشینت پایینه.

به غضنفر میگن برو این ماشین پارک کن میره صندلی هاشو میکنه به جاش درخت میکاره!!

حیف نون تلوزیون میخره بعد کنترولشو پس میآره به صاحب مغازه میگه:بیا داداش این ماشین حساب توش بود ما حرومی بهمون نمیاد!

غضنفر داشته بچشو نصیحت میکرده:پسرم اگه خواستی زن بگیری از فامیل بگیر نگاه کن مثلا داییت زن داییتو گرفته عموت زن عموتو منم که مامانتو گرفتم!!

از طرف بهداشت میان سرکشی گاوداری به غضنفر میگن: شما به گاوهاتون چی میدید؟میگه علف جریمش میکنن بار دوم که می آیند همون رو سوال می کنند این بار میگه چلو کباب باز هم جریمش می کنن بار سوم که میایند همونو می پرسند میگه ما به گاوهامون پول تو جیبی میدیم هر چی دلشون بخواد بخرن بخورن !!

به اصفهانی میگن شیرین تر از عسل چی خوردی میگه ترشی مجانی

دانایی می خواسته یک کبریت سوخته رو روشن کنه هر چی میزده روشن نمی شده رفیقش بهش میگه بابا شاید کبریتت خرابه می گه نه بابا همین 5 دقیقه پیش روشن شد

غضنفر داشته یکیو بدجور میزده و هی میگفته کمک کمک! بهش می گن تو که داری اینو میزنی واسه چی کمک میخوای میگه چون گفته اگه بلند شم لهت می کنم

اصفهانیه داشته خیار پوست میکنده و هی میگفته خدایا توش موز باشه!

اصفهانیه میره اورست رو فتح میکنه بهش میگن انگیزت چی بود از این کار ؟ می گه خدا لعنت کنه کسی رو که گفت اون بالا نذری میدن!

به غضنفر میگن اگه دنیا بهت بدن چیکار می کنی؟ میگه می فروشم می رم خارج!

از یارو می پرسن آخرین دندانی که در میاد چه نام دارد؟ میگه دندان مصنوعی!

غضنفر از ژاپن بر میگرده بهش میگن اونجا مشکل زبانی نداشتی؟ میگه من نه ولی ژاپنی ها چرا

دانا سرشو با شامپو ولی بدون آب می شسته بهش می گن چرا این کارو می کنی آب نمی ریزی ؟ میگه چون روش نوشته مخصوص مو های خشک!

اصفهانیه به مهمونش میگه: اگه گرسنه ای مرغ هست بگم واست تخم کنه!

غضنفر و دوستاش کارخانه سفیداب می زنن و برای فروش بیشتر لاش مغز گردو می ذارن

افغانیه رو می خوان اعدام کنن می گن حرف آخرتو بگو می گه کارگر نمی خواهید؟

دعای یک دختر مجرد: خدایا من واسه خودم از تو چیزی نمی خواهم فقط یه داماد خوب واسه مادرم بده

روزی گنجشکی با یک موتوری تصادف می کند و بیهوش می شود. وقتی به هوش میاد می بیند در قفس هست. میزنه تو سرش و می گه بیچاره شدم موتوریه مرد!

شخصی میخی را بر عکس به دیوار می زد.دوستش از راه رسید و گفت اشتباه می کنی این میخ برای دیوار پشتیته

از شخصی می پرسند چرا قرص هایت را سر وقت نمی خوری؟ میگه می خوام میکروب هارو غافلگیر کنم

یه بار بچه ای از پدرش ده هزار تومان خواست. پدر: چی؟ نه هزار؟ هشت هزارو میخوای چیکار؟تو هفت هزار هم زیادته چه برسه شش هزار!بابام به من پنج هزار نداده که من حالا چهار هزارشو به تو بدم حالا این سه هزارو می خوای چی کار؟دو هزار کافیه بیا این هزار تومنو بگیر.بچه میشماره میبینه پانصد تومنه!

پسری از سربازی برای پدرش این طور تلگراف زد: من کاظم پول لازم پدر در جواب: من تراب وضع خراب

یارو به پسرش میگه: پسرم هیچ میدونی ناپلئون وقتی سن تو بود شاگرد اول کلاس بود؟پسر در جواب:پدر جان میدونی وقتی او در سن شما بود امپراطور بود!

یارو رو می برن اتاق عمل. می پرسن همراه داری می گه آره خاموشش کردم

مرد مغروری بالای سر کشاورزی ایستاده بود و کار کردنش را نگاه می کرد و با غرور می گفت بکار بکار که هر چه که بکاری ما می خوریم کشاورز: یونجه می کاریم!

غضنفر میره تو صف نانوایی شاطره می گه نون تا اینجای صف بیشتر نمی رسه بقیه برین غضنفر میگه:ببخشید میشه یه خورده جمع تر وایسین نون به ماهم برسه

اصفهانیه تو مسابقات رالی بین تهران اصفهان شرکت میکنه تو راه مسافر هم سوار میکنه!!

لره داشته رادیو قران گوش میکرده برق میره رادیو خاموش میشه. رادیو رو بوس میکنه میذاره رو تاقچه!

غضنفر به دوست دخترش: سه نفر تو قلب من جا دارن: 1- خدا 2-پدرم 3-مادرم آخی تو نیستی...

بابایی پسرو میبره آزمایش کنه ببینه دیوانه هست یا نه ! دکتر به پسره میگه: برو با این آبکش آب بیار. پدرش میگه این خسته است بده خودم می آورم

یارو تو کوپه قطار به سمت مشهد می رفته به نفر روبرویی می گه :به سلامتی از مشهد برمیگردید!

اصفهانیه رستوران میزنه ولی هر روز ظهر از بیرون غذا میخورده. بهش می گن چرا تو همین جا غذا نمی خوری می گه پدر سوخته گرون میده؟!

به غضنفر میگن چرا همش داری با ماشین دور میدون می چرخی میگه راهنمام گیر کرده

اصفهانیه واسه پسرش اسمارتیز میخره روش مینویسه هر هشت ساعت یک عدد!

غضنفر به زنش:مهم نیست که قشنگ نیستی قشنگ اینکه مهم نیستی!

لره داشته با خر فوتبال بازی میکرده بهش میگن چرا با خر فوتبال بازی می کنی؟ می گه همچینم خر نیست 3 به 1 جلویه

به غضنفر میگن تو پیامبرا کدومشو بیشتر دوست داری؟ می گه سوج میگن سوج نداریم که میگه خودم دیدم پشت کامیون نوشته بود یاسوج!!

قاضی به متهم: اگر اعتراف نکنی پدرت را در میارم. متهم: ای قربون دستت پدر من حبس ابد داره!؟

زنه هنر پیشه بوده به شوهرش میگه دیدی تو فیلم خودمو زدم به مردن چطوری همه داشتن گریه میکردن؟ میگه آره آخه میدونستن که واقعا نمردی

یکی بود یکی نبود یه روز زمین عاشق خورشید خانم شد گفت دورت بگردم ! از آن به بعد موند تو رودربایستی

یه روز خانومی با شوهرش دعوا میکرد بهش می گفت الهی موش کور بخوردت مرد میگه چرا اون ؟ میگه چون نمی بینه چه آشغالی را داره میخوره

اولی:امان از دست زن ها زنم تمام دارایی منو برداشت و رفت دومی: خوش به حالت زنم تمام دارایی منو برداشت و نرفت

غضنفر به شیشه میخوره میگه عجب هوای سفتی!

یه مرد احمق به زن میگه ساکت باش اما یک مرد دانا میگه نمی دونی وقتی لبات بسته اند چقدر خوشگل می شی

لره میمیره شب اول قبر 62 تا فرشته میان سراغش 2 تاشون ازش سوال میکردن 60 تاشون حالیش میکردن

به غضنفر میگن از قفل فرمونت راضی هستی می گه آره ولی تو پیچ ها اذیت میکنه

غضنفر داشته نوار خالی گوش میکرده گریه میکرده میگن چرا گریه میکنی میگه دلم برای خوانندش سوخت بیچاره لال بوده؟!

غضنفر به زنش می گه برو مهریه ات رو بذار اجرا با پولش خونه بخریم!

غضنفر میره بنگاه . میگن یه خونه داریم کنار راه آهنه سر وصداش زیاده ولی بعد از یک هفته عادت می کنید میگه اشکال نداره این یه هفته رو میرم خونه داداشم!

غضنفر می میره اعلامیه اش رو میزنن به دیوار تو انتخابات رای میاره

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم milad 45 به خاطر این پست تشکر کرده اند
paeez (سه شنبه 18 تیر 1392, 8:43 am), faryad (سه شنبه 18 تیر 1392, 11:46 am), maleki (سه شنبه 18 تیر 1392, 1:12 pm), hadi azizi (سه شنبه 18 تیر 1392, 1:27 pm), siamak (چهارشنبه 19 تیر 1392, 3:02 pm), FNS4565 (چهارشنبه 7 مهر 1395, 6:09 am)
 موضوع پست: بخند
پستارسال شده در: سه شنبه 18 تیر 1392, 2:42 pm 
کاربر فوق حرفه ای
کاربر فوق حرفه ای
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:جمعه 30 تیر 1391, 12:20 pm
تشکر کرده اید:
3600 مرتبه

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم farzam به خاطر این پست تشکر کرده اند
hadi azizi (سه شنبه 18 تیر 1392, 2:48 pm), maleki (سه شنبه 18 تیر 1392, 3:46 pm), siamak (چهارشنبه 19 تیر 1392, 3:02 pm)
 موضوع پست: Re: بخند
پستارسال شده در: چهارشنبه 7 مهر 1395, 6:10 am 
عضو جدید
عضو  جدید
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:يکشنبه 3 آبان 1394, 5:06 am
تشکر کرده اید:
29 مرتبه

محل تولد: مشهد

عالی بود مرسی     

بالا
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3 پست ] 

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: بدون كاربران آنلاين

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO